Novinky

Karel Pistek
před 2 roky 1 týden

V souladu se zvolenou strategií v oblasti kvality, směřující k neustálému zlepšování kvalitativních standardů v rámci celé firmy Arthur Branwell & Co. Ltd s potěšením oznamuje, že jsme nedávno implementovali plnou BRC 7 akreditaci - stupeň ‚A‘ .

Karel Pistek
před 3 roky 12 měsíců

Arthur Branwell & Co Ltd s potěšením oznamuje, že nejnovější posilou týmu na pozici Development Manager v divizi Olejů&Tuků se stal Andy Longwell. Andy bude hlavní kontaktní osobou, zodpovědnou za všechny projekty týkající se oblasti olejů a tuků, včetně práškových, vyrobených ve vlastním výrobním závodě Arthur Branwell v Braintree, Essex.

Prosím kontaktujte Andyho na +447845 398167. Email: andylongwell@branwell.com

před 4 roky 1 týden

Arthur Branwell & Co Ltd s potěšením oznamuje, že náš výrobní závod v Bradbury Drive získal úplný certifikát FSCC 22000. Tímto potvrzujeme, že nyní všechna naše výrobní zařízení jsou certifikována dle FSCC 22000 standardů.
Více na:

Arthur Branwell
před 4 roky 5 měsíců

Arthur Branwell - před 8 měsíci a 3 týdny: Firma Arthur Branwell & Co Ltd může s potěšením oznámit, že košer certifikace pro výrobní kapacity ve Velké Británii byla obnovena.

Arthur Branwell
před 4 roky 7 měsíců

Arthur Branwell - před 3 měsíci a 2 týdny: Firma Arthur Branwell & Co Ltd může s potěšením oznámit, že získala akreditaci FSSC 22000 pro sprejově krystalizační výrobní zařízení.

Stránky